MUKE VK PARTIZAN: Banjica bez struje
U PARTIZANU ne mogu da odahnu. Zbog velikog duga plivalištu na Banjici isključena je struja, tako da igrači već danima ne mogu da treniraju kod kuće, već su se preselili na Košutnjak.
Foto M. Vukadinović
Čelnici kluba ne žele da govore za javnost, već traže način kako da se reši problem, koji su nasledili od starog rukovodstva.
Poznato je da je Partizanu još 2016. blokiran račun. Najtrofejniji srpski klub je novu upravu dobio krajem avgusta, koja sada čeka izveštaj revizora kako bi se utvrdio tačan iznos duga EPS, ali i ostalim potražiocima. Čelnici crno-belih su i u kontaktu sa opštinom Voždovac... Zbog toga niko u ovom trenutku nije spreman da bilo šta kaže za medije, uz nadu da će uskoro dobiti struju.
Inače, mlađe kategorije igraju trening utakmice sa vršnjacima iz drugih klubova, kojima su crno-beli i te kako zahvalni na pomoći.
Podsetimo Partizan je odložio utakmice sa Zemunom i Šapcem, jer je nekoliko igrača bilo zaraženo virusom korona.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
KORONA MUČI PARTIZAN: Na Banjici ne znaju da li će ugostiti Šabac
13. 10. 2020. u 19:47
TUŽAN DAN ZA PARTIZAN: Preminuo legendarni vaterpolo stručnjak
05. 10. 2020. u 14:41
ŽELIMO SVIMA DA SE DOKAŽEMO: Mladi vaterpolisti Partizana spremni za izazove
02. 10. 2020. u 21:00
NIKOLA KULjAČA: Voda u bazenu je zagrejana, Partizan ima potencijal
02. 10. 2020. u 14:05
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)