„MUSKETARIMA“ IMPERATIV CEO PLEN: Odbojkaši Ribnice sutra u Kraljevu dočekuju Dubočicu
Prvenstvena trka za bodove u odbojkaškom nacionalnom šampionatu – BPŠ Superligi nastavlja se utakmicama 9. kola.
G.Šljivić
Već sutra, u novoj hali sportova kraj Ibra u Kraljevu, domaća Ribnica će u standardnom terminu od 19 sati ugostiti Dubočicu iz Leskovca, direktnog konkurenta na tabeli.
U dosadašnjem delu sezone Dubočica je ostvarila tri pobede i pet poraza i zauzima osmo mesto, dok su devetoplasirani kraljevački „musketari“ na svoj konto upisali pobedu manje od svog rivala, pa im se osvajanje celog plena u sutrašnjoj utakmici praktično nameće kao imperativ.
Preporučujemo
KAKVO VEČE U LIGI ŠAMPIONA! Real dobio šamarčinu na "Bernabeu", Vanja primio dva komada
10. 12. 2025. u 22:59
KAKO IZBEĆI CRNI SCENARIO: Tribina na temu rukometa u Zrenjaninu
10. 12. 2025. u 22:25
I TO NA SRPSKOM! Dvejn Vašinton imao poruku pred "večiti derbi" sa Zvezdom (FOTO)
10. 12. 2025. u 22:15
"ŽUTA PODMORNICA" POTONULA, PRVI TRIJUMF AJAKSA! Golovi i preokreti na startu
10. 12. 2025. u 21:58
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)