SJAJNO FINALE KUPA SRBIJE ZA ODBOJKAŠICE! Jedinstvo iz Stare Pazove preokretom dobilo TENT, i to na razliku!
Odbojkašice Jedinstva iz Stare Pazove, pobednice su finala 58. Kupa Srbije .
FOTO: OSS
Jedinstvo je u dvorani SKC “Obrenovac” savladalo domaći TENT sa 3:2, po setovima 25:14, 28:30, 14:25, 25:16 i 16:14, posle minuta igre.
U fantastičnoj atmosferi, pred 2600 gledalaca, odbojkašice Jedinstva i TENT-a prikazale su partiju dostojnu finala nacionalnog Kupa.
Posle mnogo preokreta, Jedinstvo je uspelo na kraju da stigne do pobede i drugog trofeja u Kupu Srbije, prvog posle 2017.
U odlučujućem, petom setu, prvi vođstvu Jedinstva od 3:1, povredila se Una Vajagić. Na sreću u pitanju je lakša povreda, ali Vajagićeva ipak nije ulazila u igru do kraja meča.
Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, i "delije" i "grobari" zagrmeli kao jedan!
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)