USPEH KARIJERE ZA SRBINA! Srpski plivač Andrej Barna šesti na 100 metara slobodno u finalu SP u Dohi

Filip Milošević

15. 02. 2024. u 17:46

Srpski plivač Andrej Barna osvojio je šesto mesto u finalu trke na 100 metara slobodnim stilom na Svetskom prvenstvu u Dohi.

УСПЕХ КАРИЈЕРЕ ЗА СРБИНА! Српски пливач Андреј Барна шести на 100 метара слободно у финалу СП у Дохи

Barna je ostvario vreme 48,02 sekundi, za njegov najveći uspeh u karijeri.

Zlatnu medalju osvojio je Kinez Žanle Pan sa vremenom 47,53, srebro je uzeo Italijan Alesandro Miresi (47,72) a bronzu Mađar Nandor Nemet (47,78).

Barna završava Svetsko prvenstvo sa dva finala, nakon što je  prethodno sa štafetom 4x100 slobodnim stilom osvojio sedmo mesto.

BONUS VIDEO: MALO SREĆE NIJE NA ODMET: Gol kojim je Olajinka doneo 2:0 Zvezdi protiv Voždovca