RADNIČKI BOLJI OD PARTIZANA: Kragujevčani osvojili treće mesto i izborili kvalifikacije za Ligu šampiona

20. 05. 2023. u 08:24

VATERPOLISTI Radničkog su u majstorici razigravanja za treće mesto u Superligi Srbije na svom bazenu savladali Partizan sa 11:10 (1:1, 3:3, 3:5, 4:1).

РАДНИЧКИ БОЉИ ОД ПАРТИЗАНА: Крагујевчани освојили треће место и изборили квалификације за Лигу шампиона

Kragujevčani su ovom pobedom izborili kvalifikacije za Ligu šampiona, dok će Beograđani igrati u Evrokupu.

Crno-beli su diktirali ritam u prve tri četvrtine, vodili su i sa 9:6. Međutim, domaćin je u poslednjih osam minuta preokrenuo na 11:9 i sačuva prednost do kraja meča. Blistao je Drašković sa četiri gola, dok je kod gostiju odskočio Giga sa tri pogotka.