BOJAN ZDELAR DEVETI U FINALU: Naš kajakaš bio daleko od pobedničkog postolja na Svetskom kupu u Račicama

S. K.

21. 05. 2022. u 15:54

NAŠ kajakaš Bojan Zdelar bio je deveti u finalu jednoseda na 1.000 metara (3.30,14) na Svetskom kupu u češkim Račicama. Pobedio je Portugalac Fernando Pimenta (3.24,44), saopštio je Kajakaši savez Srbije.

БОЈАН ЗДЕЛАР ДЕВЕТИ У ФИНАЛУ: Наш кајакаш био далеко од победничког постоља на Светском купу у Рачицама

U istoj disciplini Mihailo Stošić je u B finalu bio sedmi (3.37,21), tako da je zauzeo ukupno 15 mesto.

u B finalu se takmičio i muški četverac (Džombeta, Novaković, Dragosavljević, Torubarov) na 500 metara i trku završio kao peto - 1.21,54.