BOJAN ZDELAR DEVETI U FINALU: Naš kajakaš bio daleko od pobedničkog postolja na Svetskom kupu u Račicama
NAŠ kajakaš Bojan Zdelar bio je deveti u finalu jednoseda na 1.000 metara (3.30,14) na Svetskom kupu u češkim Račicama. Pobedio je Portugalac Fernando Pimenta (3.24,44), saopštio je Kajakaši savez Srbije.
FOTO: AP/Tanjug
U istoj disciplini Mihailo Stošić je u B finalu bio sedmi (3.37,21), tako da je zauzeo ukupno 15 mesto.
u B finalu se takmičio i muški četverac (Džombeta, Novaković, Dragosavljević, Torubarov) na 500 metara i trku završio kao peto - 1.21,54.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKL U FINALU! Razigrani Zverev sanja čudo protiv neprikosnovenog Sinera
VELIKO finale Vimbldona u muškoj konkureniji biće odigrano danas od 17 časova kada na teren budu izašli Aleksandar Zverev i Janik Siner.
12. 07. 2026. u 11:20
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)