"A PATROLE, A PATROLE - JOKIĆA NIKOLE!" Srpski navijači napravili šou pred meč Srbija - SAD na Olimpijskim igrama (VIDEO)
Srbija i Sjedinjene Američke Države igraju danas košarku na Olimpijskim igrama, a ispred hale u Lilu, gde se odvija ova faza turnira, srpski navijači su priredili istinski šou.
FOTO: Đ. Samoilović
Pevalo se, skandiralo, ali i šalilo.
Uz neke psovke, koje nećemo objavljivati u video snimku, a tiču se 29 godina stare navijačke obrade stihova "Večeras je naše veče", ovoga puta posvećene Lebronu Džejms, bilo je tu i Nikole Jokića u pesmama Srba.
Pogledajte i sami kako je izgledala ta "obrada":
Prenos utakmice Srbija - SAD možete da pratite na portalu "Novosti".
Ne propustite:
A POSLE SKANDALA... Južni Sudan iznenadio Portoriko, naredni rivali Srbije odigrali uzbudljiv meč
NjEMU SE PRVO SKANDIRALO: Evo kome su pevali srpski navijači pred meč sa Amerikancima (VIDEO)
Ako vas Olimpijske igre zanimaju, sve ono najvažnije i najzanimljivije o njima - pratite na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećnoj Olimpijskim igrama u Parizu.
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)