EFES DEKLASIRAO FENERBAHČE rekord karijere Vasilija Micića
SRPSKI reprezentativac Vasilije Micić odigrao je jednu od najboljih partija karijere postigavši 37 poena u pobedi Efesa protiv Fenerbahčea 106:74, u 26. kolu Evrolige.
FOTO: N. Paraušić
Micić je bio perfektan za tri poena, šest od šest, a dodao je i pet asistencija i dve ukradene lopte.
Kada se tome doda sto odstotan učinak sa linije slobodnih bacanja i samo dva promašaja za dvojku dobije se indeks 44.
Srpskom košarkašu pomogli su Buboa sa 14, Šanli sa 13 i Larkin sa 11 poena za debakl Fenera i prekid serije od deset trijumfa ekipe srpskog selektora Kokoškova.
Kod Fenerbahčea bolji od ostalih bili su Nando de Kolo sa 24 i Veseli sa 18 poena.
Preporučujemo
MICIĆ PODELIO NAGRADU S REJNOLDSOM: Dva MVP-a Evrolige u prošlom kolu
06. 02. 2021. u 15:42
LjUBIMAC GROBARA NASMEJAO NAVIJAČE: Mala žena ili veliki pas? (FOTO)
26. 02. 2021. u 19:22
NOVI EVROLIGAŠKI PORAZ CRVENO-BELIH: Baskonija se "osvetila" Crvenoj zvezdi.
26. 02. 2021. u 18:50 >> 20:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KAKVO IZDANjE DOMAĆINA! Ovakva Amerika može dogurati daleko na SP!
NA otvaranju grupe "D" Svetskog prvenstva izabranici Maurisija Poketina ostvarili su više nego dominantnu pobedu protiv nemoćnog Paragvaja, 4:1 (3:0).
13. 06. 2026. u 05:10 >> 05:09
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)