U POSLEDNJIM SEKUNDAMA: Mega posle preokreta savladala Mornar
KOŠARKAŠI Mege savladali su danas kao domaćini Mornar iz Bara sa 90:89, u utakmici 18. kola ABA lige.
FOTO: ABA liga/Ivica Veselinov
Mega je uspela da nadoknadi minus od 15 poena sa početka treće četvrtine i dođe do trijumfa u dramatičnoj završnici pogotkom Dejšona Smita u poslednjem sekundu.
Kod Mege najefikasniji na meču bio je Marko Simonović sa 23 poena i sedam skokova, dok je Filip Petrušev imao 19 poena i sedam skokova.
Za Mornar, Marko Jeremić ubacio je 28 poena.
Mega je sada na trećoj poziciji sa skorom 12-6, samo pobedu manje od drugoplasiranog Mornara (13-4).
Na vrhu je Igokea sa učinkom 14-3.
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)