Panika u Koloradu! Nikola Jokić bez omiljenog saigrača protiv Minesote?
Drama u Denveru!
AP Photo/Jack Dempsey)
Košarkaš Denvera Eron Gordon neizvestan je zbog povrede za treći meč prvog kola plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige protiv Minesote, preneli su danas američki mediji. To bi bio veliki udarac za tim Nikole Jokića, kome je upravo Gordon omiljeni saigrač.
Denver je objavio da Gordon ima problema sa povredom levog lista zbog čega je pod znakom pitanja za duel sa Minesotom.
Košarkaš Denvera Pejton Votson se još nije oporavio od povrede zadnje lože i sigurno će da propusti utakmicu u Mineapolisu.
Meč između Minesote i Denvera biće odigran u petak od 3.30 časova po centralnoevropskom vremenu. Trenutni rezultat u seriji je 1:1.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
Neviđena sramota! Linčovali Nikolu Jokića, sprema se krvava osveta u Mineapolisu
23. 04. 2026. u 09:45
Sada je i zvanično! Šej uzeo trofej, Ameri Nikolu Jokića bacili u blato
22. 04. 2026. u 07:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
GENERALNA PROBA ZA PORTUGALCE: Ronaldo i družina pokazuju zašto su favoriti iz senke na Svetskom prvenstvu
Fudbalska reprezentacija Portugal odigraće poslednju kontrolnu utakmicu pred početak Svetskog prvenstva 2026, a rival na stadionu "Dr. Magalješ Pesoa" biće joj selekcija Nigerije (21.45).
10. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)