SKARIOLO PROGOVORIO O PREUZIMANJU REAL MADRIDA: Nemam prava da pričam o tome, iz jednog prostog razloga!
DOSTA se u poslednje vreme pričao da bi iskusni košarkaški trener Serđo Skariolo mogao na klupi Real Madrida da zameni Ćusa Matea.
FOTO: Tanjug / Sava Radovanović
Italijanski stručnjak se dotakao te teme u razgovoru za "Skweek".
- Kada jedan trener trenira tim, nijedan drugi trener nema pravo, ne kažem da pregovara, već da priča o tome. Očigledno je da postoje agenti, menadžeri, razgovori... ali ne želim ništa da znam o tome. Real Madrid ima veoma dobrog trenera, veoma sam ponosan što sam bio njegov trener toliko godina. Mnogo mi je pomogao sa Real Madridom, sa Unikahom, sa reprezentacijom, i mislim da se veoma dobro snalazi. Iskreno, mislim da se veoma dobro snalazi uprkos velikom broju teškoća. Ne mislim da je prikladno bilo šta reći - rekao je Skariolo.
Skariolo je već bio trener "kraljevića" u periodu od 1999. do 2002. godine i osvojio je po jednu titulu i Kup kralja.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SRBIJA OVO NE PAMTI! Navijači Novog Pazara povlače šokantan potez pred meč sa Zvezdom
15. 05. 2025. u 08:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
Komentari (0)