MONAKO SRUŠIO FENERBAHČE: Majk DŽejms vodio ekipu iz Kneževine ka bitnom trijumfu
Košarkaši Monaka pobedili su večeras na svom terenu ekipu Fenerbahčea rezultatom 91:82 u utakmici 30. kola Evrolige.
FOTO: Profimedia
Najefikasniji u ekipi Monaka bio je Majk Džejms sa 29 poena, dok Eli Okobo dodao 16. Kod gostiju, najbolji je bio Erik Mekolum sa 24 poena, dok je srpski košarkaš Marko Gudurić zabeležio 15 poena, šest skokova i šest asistencija za 28 minuta u igri.
Košarkaši Fenerbahčea se nalaze na drugom mestu na tabeli Evrolige sa 20 pobeda i 10 poraza, dok je Monako četvrti sa skorom 18/12.
Monako će u narednom, 31. kolu Evrolige dočekati Žalgiris, dok će Fenerbahče igrati u Istanbulu sa Parizom.
Preporučujemo
ZVEZDA SLAVILA U PIREJU! Gedraitis i Mekintajer "nokautirali" Olimpijakos
20. 03. 2025. u 19:00 >> 19:00
ŠTA ĆE BITI SA ZVEZDOM I PARTIZANOM? Ovi evropski gradovi dobijaju NBA timove
20. 03. 2025. u 17:40
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)