"ZVUČI VEOMA DOBRO, ALI IMAMO DOSTA TOGA DA UNAPREDIMO!" DŽoel Bolomboj izneo prve utiske nakon pobede crveno-belih u Evroligi
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Pariza rezultatom 85:69 u 20. kolu Evrolige, a ovo su prve reči Filipa Petruševa nakon trijumfa.
FOTO: Iks/Crvena zvezda
Džoel Bolomboj je odigrao sjajan meč postigavši osam poena i uhvativši 15 skokova, ali je nakon meča bio skroman.
- Velika pobeda, teško smo počeli, ali nismo gubili nit i borili smo se. Bili smo fokusirani i samo sam pokušavao da utičem na igru na različite načine, igralo se fizički jako večeras. Tražio sam slobodne saigrače, delio blokade i imao ofanzivne skokove. Zvuči veoma dobro, ali i dalje imamo dosta toga da unapredimo - rekao je Bolomboj.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
NOVI PREOKRET NA ENFILDU? Galata brani gol prednosti u "grotlu" čuvenog stadiona
POSLE minimalnog poraza u Istanbulu, Liverpul pred svojim navijačima juri preokret protiv Galatasaraja u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona (21.00).
18. 03. 2026. u 07:00
TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A najnovije vesti iz sporta tiču se upravao Iranaca i Sjedinjenih Američkih Država, čiji je predsednik Donald Tramp nedavno izjavio da bi Iranu bilo bolje da ne dolazi na Mundijal koji se upravo i u SAD održava ove godine. Pa opet, propisi su jasni, Iranci "moraju u Ameriku", ali... Sada su dobili važnog saveznika u svojoj nameri da Mundijal igraj negde drugde.
18. 03. 2026. u 17:16
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)