KOMŠIJSKI DERBI KRAJ IBRA: U Kraljevu košarkaši Sloge sutra dočekuju Čačak 94
Posle pobede na gostovanju u Novom Pazaru u prošlom kolu, košarkaši kraljevačke Sloge bodove osvojene u komšiluku pokušaće da „overe“ pred svojim navijačima protiv još jednog rivala iz susednog grada.
G.Šljivić
U komšijskom i ujedno derbiju začelja 13. kola „Admiral bet Košarkaške lige Srbije“ Sloga će na parketu sportske dvorane kraj Ibra sutra (19.30) ugostiti ekipu Čačak 94.
Oba rivala u ovaj meč ulaze sa dosadašnjim učinkom od četiri pobede i osam poraza, a s obzirom na to da su i Kraljevčanima i Čačanima bodovi neophodni u prvenstvenoj trci za opstanak, ljubitelji košarke mogu očekivati zanimljivu i neizvesnu utakmicu.
Preporučujemo
JURIMO TREĆI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
10. 02. 2026. u 06:45
ĐOKOVIĆ U ŠOKU KADA JE SAZNAO KOLIKO U HRVATSKOJ IMA RODBINE: "Nisam to znao!"
Najnovije vesti čiji je glavni junak Novak Đoković - stižu iz Hrvatske.
10. 02. 2026. u 17:01
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)