DOBRA VEST ZA KK CRVENA ZVEZDA: Neočekivano jači pred meč Evrolige
CRVENA zvezda će u 8. kolu Evrolige dočekati Albu. Tim iz Berlina će u Beograd doći oslabljen pošto se povredio bitan igrač tima.
Foto: EPA-EFE/Filip Singer
U pitanju je Džastin Bin. On je na utakmici nemačke lige protiv Bamberga povredio ruku tokom treće četvrtine i više se nije vraćao u igru.
Ustanovljeno je da mu je slomljen zglob na ruci i to zahteva pauzu od tri meseca. Ipak, dobra vest za Izraela Gonzalesa je taj da su se u tim na tom meču vratili Jonas Matisek i Malte Delou.
Bin u dosadašnjem toku sezone u Evroligi prosečno beleži 5,4 poena, 6,3 skoka i 1,3 asistencija i jako je važan za igru u odbrani.
Podsetimo, utakmica Crvena zvezda - Alba igra se u četvrtak od 19 sati u dvorani "Aleksandar Nikolić".
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
A NAJGORE TEK SLEDI... Novak Đoković saznao katastrofalne vesti, ali tu nije kraj
04. 11. 2024. u 07:51
ZVEZDI STIGLA PONUDA KOJA SE NE ODBIJA! Andrija Maksimović ide gde ga niko nije očekivao
04. 11. 2024. u 11:08
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)