"UTAKMICA KARIJERE, PA UTAKMICA KARIJERE": DŽoel Bolomboj blistao nakon neverovatnog meča protiv Fenerbahčea

Александар Илић
Aleksandar Ilić

02. 01. 2024. u 22:55

Crvena zvezda savladala je kao gost Fenerbahče 76:85, a ključnu ulogu imao je Džoel Bolomboj.

УТАКМИЦА КАРИЈЕРЕ, ПА УТАКМИЦА КАРИЈЕРЕ: Џоел Боломбој блистао након невероватног меча против Фенербахчеа

Centar Crvene zvezde je odigrao utakmicu sezone, postigao je 24 poena, od toga 16 u prvom poluvremenu.

Osećam se odlično. Pre nekoliko kola imao sam utakmicu karijere, sada opet. Dobro je što smo pobedili na gostovanju. Prvu gostujuću pobedili smo u Beogradu. protiv Makabija, pa je i ne računamo kao gostovanje. Promenili smo odbranu. Sada kreće priprema za sledeću utakmicu. Odbranu smo igrali dobro, posebno jedan na jedan, to je bilo ključno da se zaustavi fener.

BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07