"NEMAJU PRITISAK, A IMAJU MVP-a..." Duško Ivanović upozorava pred drugi meč Crvene zvezde u ovogodišnjem ABA plej-ofu

Дарко Николић
Darko Nikolić

07. 05. 2023. u 22:11

Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović je uoči druge utakmice četvrtfinala plej-ofa ABA lige protiv Zadra upozorio da rival ima MVP-a takmičenja, a nema pritisak, te da neće biti lako.

НЕМАЈУ ПРИТИСАК, А ИМАЈУ МВП-а... Душко Ивановић упозорава пред други меч Црвене звезде у овогодишњем АБА плеј-офу

FOTO: AP/Tanjug

- Ponoviću se, ali ništa se nije promenilo u odnosu na prethodni meč, pa i najavu prethodne utakmice. Očekuje nas dobra ekipa, koja igra dobru košarku, nema pritisak, ima najkorisnijeg igrača lige (Luka Božić) i igra pred svojom publikom, rekao je Ivanović.

Zvezda vodi 1:0 u seriji, a drugi meč igra se u ponedeljak od 17 sati.
- Želimo pobedu i maksimalno ozbiljno moramo da pristupimo ovoj utakmici da odigramo čvrsto i dobro. Krećemo u ovu utakmicu kao da je 0-0 u seriji, izjavio je Ivanović za klupski sajt.
Kapiten crveno-belih Branko Lazić istakao je da ekipa dobro poznaje rivala.
- o je tim koji je odigrao dobru sezonu, koji nas je pobedio u Beogradu, koji će igrati pred svojim navijačima i koji će potpuno opušteno ući u ovu utakmicu. Na nama je da zaustavimo njihovu bržu igru, dobar šut, i momka koji je zasluženo MVP lige. Idemo na pobedu i želimo da se vratimo u Beograd sa dobrim rezultatom - poručio je Lazić.

BONUS VIDEO: Nikola Jokić i govor saigračima iz reprezentacije Srbije koji će se pamtiti

 
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena