DABL-DABL SJAJNOG MILUTINOVA: CSKA pregazio Cmoki sa 48 razlike
POČELA je nova sezona VTB lige, a CSKA je odmah stavio do znanja rivalima da će i ove sezone biti pakleno teško skinuti ga sa trona. Moskovljani su slavili protiv Cmokija u Minsku sa 48 razlike 92:44.
Foto: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY
Odličan meč za "armejce" odigrao je srpski centar Nikola Milutinov koji zabeležio dabl-dabl učinak od 14 poena i 10 skokova.
Koliko je tim Dimitrisa Itudisa pružio moćnu partiju pokazuje činjenica da su za prvih 20 minuta primili samo 17 poena.
Posle Milutinova najviše se kod CSKA istakao Tornike Šengelija sa 13 poena. Na drugoj strani najbolji je bio Vadžim Stubeda sa 13 poena.
Moskovljani naredni meč igraju na svom parketu protvi Zelene Gore, dok će Cmoki gostovati Lokomotivi.
BONUS VIDEO: Oproštaj Novice Veličkovića pred punom Arenom
Preporučujemo
RADONjIĆ PRED SPLIT: Igraćemo bez većeg broja igrača, ali uprkos svemu želimo pobedu
23. 09. 2021. u 17:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKULARNO FINALE ZAPADA SE NASTAVLjA: Oklahoma i Sparsi su izjednačeni, večerašnja peta utakmica može biti ključna
DRAMI u finalu Zapada nema kraja, Oklahoma i San Antonio su upisali po dve pobede do sada, igraju sjajnu košarku i očekujemo da tako nastave na večerašnjoj petoj utakmici koja se igra u "Pejkom centru" (2.30) i mogla bi biti krucijalna za ishod ove fenomenalne serije.
26. 05. 2026. u 07:30
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)