TOTENHEM SVE DALJE OD LIGE ŠAMPIONA: Lids protiv "pevaca" brojao do tri (VIDEO)

08. 05. 2021. u 15:55

FUDBALERI Lidsa pobedili su Totenhem sa 3:1 na "Eland Roudu" u 35. kolu Premijer lige. Ekipa iz Londona se posle ovog poraza udaljila od plasmana u Ligu šampiona.

ТОТЕНХЕМ СВЕ ДАЉЕ ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА: Лидс против певаца бројао до три  (ВИДЕО)

Foto AP

Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, a "pevci" zaostaju za Čelsije koji je trenutno četvrti pet bodova, s tim da "plavci" imaju i meč manje.

Izabranici Marselna Bijelse su odlično počeli meč. Igrao se 13. minut kada je Stjuart Dalas pogodio za vođstvo Lidsa.

Totenhem je krenuo žustrije ka golu rivala od tog momenta i to je rezltiralo izjednačenjem u 25. minutu. Strelac za goste bio je Son Heung-Min posle asistencije Dele Alija.

Ipak, domaći su sa prednošću otišli na odmor pošto je Patrik Bamford savladao Uga Lorisa i postigao 15. gol u sezoni.

Pokušao je Totenhem da izbegne poraz. Prečku je iz slobodnog udarca pogodio Hari Kejn, bilo je tu još nekoliko prilika, ali Ilan Meslije je ostao matiran samo jednom.

Do kraja meča viđen je još jedan pogodak i opet u mreži pevaca. Konačnih 3:1 za Lids postavio je Rodrigo u 84. minutu.

Totenhem je sada šesti na tabeli sa 56 bodova, dok je Lids na devetom mestu sa 50.