POGLEDAJTE SVE GOLOVE LIGE ŠAMPIONA: Bez pobednika u meču Reala i Čelsija (VIDEO)

27. 04. 2021. u 22:48

FUDBALERI Real Madrida i Čelsija odigrali su nerešeno u prvom meču polufinala Lige šampiona (1:1) u Madridu, a u prvom poluvremenu viđena su dva gola.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Без победника у мечу Реала и Челсија (ВИДЕО)

Odličih 45 minuta viđeni su na stadionu "Alfredo di Stefano". Postignuta su dva pogotka, a moglo je bar još toliko.

Igrao se 14. minut kada je Kristijan Pulišić izašao oči u oči sa Tibom Kurtoom, lako ga je obišao i nije mu bilo teško da zatrese praznu mrežu. Gol pogldajte OVDE!

Izjednačenje Madriđanima doneo je Karim Benzema koji je postigao sjajan gol. Primio je loptu na grudi i zakucao je u mrežu "plavaca". Pogodak možete da pogledate OVDE!