MAESTRALNI ŽIVKOVIĆ SRUŠIO OLIMPIJAKOS: Bivši fudbaler Partizana sa dva gola doneo pobedu PAOK-u (VIDEO)

18. 04. 2021. u 20:43

SRPSKI fudbaler i bivši član Partizana, Andrija Živković odigrao je sjajnu utakmicu protiv Olimpijakosa. On je sa dva gola srušio aktuelnog šampiona Grčke (2:0).

МАЕСТРАЛНИ ЖИВКОВИЋ СРУШИО ОЛИМПИЈАКОС: Бивши фудбалер Партизана са два гола донео победу ПАОК-у (ВИДЕО)

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda je na scenu stupio brzonogi krilni napadač koji je pokazao klasu protiv Atinjana.

Igrao se 49. minut kada je Živković dočekao odbitak i opalio po lopti za 1:0.

U 63. minutu El Kaduri poslao je loptu ka srpskom reprezentativcu koji je obišao golmana i poslao loptu u praznu mrežu za, ispostaviće se, konačnih 2:0.

Olimpijakos je već osvojio novu titulu, prvi je na tabeli sa 76 bodova, dok je PAOK četvrti sa 54 boda, koliko ima i petoplasirani AEK.