ŽESTOKO NAKON MEČA: Hrvati eliminisali Engleze, oni posle nasrnuli na njih (VIDEO)

MLADA reprezentacija Hrvatske izborila je plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva iako je poražena od Engleske 2:1.

ЖЕСТОКО НАКОН МЕЧА: Хрвати елиминисали Енглезе, они после насрнули на њих (ВИДЕО)

FOTO: printskrin

S obzirom da je u drugom sutsretu Portugal pobedio Švajcarsku 3:0, sa tri pobede osvojio je prvo mesto u grupi, a "vatrenima" je za pobedu bio dovoljan minimalan poraz. 

Englezi su sve do sudijske nadoknade vodili 2:0 i bili jednom nogom u četvrtfinalu, onda je Bradarić golom u poslednjim sekundama doneo radost Hrvatima. 

Ispadanje s prvenstva teško je palo Englezima pa je nakon utakmice došlo do gužve na terenu. Englezi su nasrnuli na hrvatske igrače i to nije izgledalo nimalo prijatno.  

Strani mediji navode da je do eliminacije zbog rasističkih provokacija Hrvata prema protivničkim igračima, a navodno je i Tod Kantvel video rasističke provokacije protivnika. 

"Vrući završetak: Engleski igrači optužili Hrvate za rasizam na Euru U21", navodi, ESPN.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti

UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti

Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.

02. 06. 2026. u 20:42

Komentari (0)

EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa