PRVENAC IVANA ILIĆA U SERIJI A: Fudbaler Verone postigao gol protiv Intera (VIDEO)

23. 12. 2020. u 20:38

SRPSKI fudbaler i član Verone Ivan Ilić postigao je prvenac u Seriji A i to ni manje ni više nego protiv Intera.

ПРВЕНАЦ ИВАНА ИЛИЋА У СЕРИЈИ А: Фудбалер Вероне постигао гол против Интера (ВИДЕО)

Njegov tim poražen je na svom terenu od "nerazura" sa 2:1, a nekadašnji igrač Crvene zvezde se u strelce upisao u 63. minutu, pošto je iskoristi grešku Samira Handanovića.

Ilić je na teren ušao u 46. minutu i pokazao se kao odlična izmena trenera domaćih Ivana Jurića.

Gol koji je postigao bio je izjednačujući, ali Verona nije uspela da izbegne poraz, pošto je trijumf Interu doneo Milan Šrinjar.

Posle ovog poraza Verona se nalazi na devetom mestu na tabeli sa 20 bodova, dok je Inter prvi sa 33, uz utakmicu više od gradskog rivala Milana.