BEZ POBEDNIKA U DERBIJU KOLA PREMIJER LIGE: De Brujne pomogao Liverpulu da osvoji bod na "Etihadu" (VIDEO)

08. 11. 2020. u 19:56

FUDBALERI Mančester Sitija i Liverpula odigrali su nerešeno 1:1 na "Etihadu", u derbiju osmog kola engleske Premijer lige.

БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДЕРБИЈУ КОЛА ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Де Брујне помогао Ливерпулу да освоји бод на Етихаду (ВИДЕО)

Poveo je Liverpul u 13. minutu golom Mohameda Salaha iz penala, da bi "građanima" izjednačenje doneo Gabrijel Žezus u 31. minutu.

Domaćin je imao veliku priliku da do odlaska na odmor preokrene rezultat, ali je Kevin De Brujne u 42. minutu promašio penal.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je derbi ovog kola završen bez pobdnika.

Mančester Siti zauzima 11. mesto sa 12 osvojenih bodova nakon sedam odigranih mečeva, dok je Liverpul sa osam utakmica osvojio 17. bodova i na trećem je mestu.

U narednom kolu tim Pepa gvardiole gostuje Totenhemu, dok će Liverpul dočekati Lester.