NIŠTA OD NENADA LALATOVIĆA: Borac iz Čačka dobio novog trenera

U PROSTORIJAMA Fudbalskog kulba Borac 1926 iz Čačka predstavljen je novi šef stručnog štaba, Nemanja Krtolica koji je kao svoj, ali i primarni cilj igrača u drugom delu tekuće sezone zacrtao ostanak u Prvoj ligi Srbije.

НИШТА ОД НЕНАДА ЛАЛАТОВИЋА: Борац из Чачка добио новог тренера

foto: N. Paraušić

Iako se pričalo da bi na klupu "zebri" mogao opet da sedne Nenad Lalatović, to se nije desilo. Mesto šefa stručnog štaba zauzeo je 47-godišnji stručnjak iz Vrbasa.

On je istakao da je to veliki izazov, ali da je spreman da ga ostvari.

- Ovo je jedan veliki izazov za mene. Nakon prvog razgovora sa ljudima iz kluba, prepoznao sam ogromnu želju i entuzijazam koji sam prihvatio. Nadam se da će ekipa do 14. februara biti spremna za izazove koji nas očekuju. Mi prvo moramo da imamo veliki karakter i ne sumnjam da će igrači i uprava kluba zajedno sa mnom učiniti sve da mi te ciljeve ostvarimo - rekao je Krtolica.

U prvom delu sezone Borac je upisao svega četiri pobede, sedam remija i 11 poraza i sa 19 ostvarenih bodova nalazi se na pretposlednjem mestu na tabeli.

- Četiri pobede u prvom delu sezone nisu neki nagoveštaj niti podstrek za ono što nas čeka. Mi imamo još 17 utakmica i ja se nadam da ćemo uspeti minimum devet, čak i 10 pobeda da ostvarimo koliko nam treba da bi sačuvali status prvoligaša. Ja i ne sumnjam da ćemo uspeti. Na kraju, neuspeh je samo moj, a uspeh je svačiji. Ne bih se ni prihvatio ovog posla, da ne verujem u to - kazao je Krtolica.

Borac prvu utakmicu u drugom delu sezone igra 14. februara u Čačku protiv ubskog Jedinstva.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

PARTIZAN ZAPOČINJE EVROPSKI PUT: Crno-beli ove godine moraju ući u Ligu konferencija!