ČUDO IZ BORNMUTA ZALUDELO ENGLESKU: Mančester siti i Junajted se bore za njegov potpis

Časlav Vuković

23. 12. 2025. u 20:55

SJAJNIM igrama je fudbaler Bornmuta Antonan Semenjo zaludeo dva ljuta rivala, Mančester siti i Mančester junajted koji se bore za njegov potpis.

ЧУДО ИЗ БОРНМУТА ЗАЛУДЕЛО ЕНГЛЕСКУ: Манчестер сити и Јунајтед се боре за његов потпис

FOTO: Tanjug/AP

Kako prenosi Fabricio Romano, "građani" su u poslednjih 12 sati ubrzali pregovori ne bi li privoleli reprezentativca Gane da im se pridruži.

Direktor kluba, Ugo Vijana je u direktnim pregovorima sa zastupnicima 25-godišnjeg krilnog napadača.

Ipak, Junajted takođe ima šta da kaže i ponudi u ovoj borbi za dovođenje Semenja. "Crveni đavoli" još uvek insistiraju na njegovom angažovanju.

Celu sitauciju prati i aktuelni šampion Engleske Liverpul, dok se Čelsi povukao iz tkre.

Svakako nas očekuju zanimljivi dani i velika borba dva velikana oko potpisa fudbalera Bornmuta koji je ove sezone u Premijer ligi postigao osam golova i upisao tri asistencije.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran gleda i ne veruje: Evo šta je sad uradio Donald Tramp

Iran gleda i ne veruje: Evo šta je sad uradio Donald Tramp

Dok je na snazi i dalje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

04. 05. 2026. u 12:25

Komentari (0)

Ponuda dana: Novi koncept agencije Big Blue za lakši izbor letovanja