"REKAO JE DA SMO NEPRIJATELJI I IZGUBIO RAT!" Napadač Partizana "isprozivao" trenera Oleksandrije
Napadač Partizana Andrej Kostić imao je poruku za trenera Oleksandrije nakon pobede (2:0) koju je srpskl tim ostvario u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencije
FOTO: M. Vukadinović
Igrači Oleksandrije su na teren izašli ogrnuti ukrajinskim zastavama, a tokom meča su njegovi navijači uzvikivali "Ubij Srbina" i druge provokativne parole.
- Trener Oleksandrije je rekao da smo neprijatelji i izgubio rat - napisao je Andrej Kostić uz fotografiju sa saigračima u svlačionici.
U drugoj objavi je podelio fotografiju Nesterenka sa konferencije uz pesmu "Kukavica".
- Samo želim da pozdravim trenera Oleksandrije i da mu poručim da se vidimo na JNA, nismo završili sa vama - istakao je crnogorski napadač.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ŠTA JE SA OVIM ČOVEKOM? Ukrajinski provokator nastavlja da priča gluposti
25. 07. 2025. u 08:11
"UBIJALI SRBE", PA DOBILI ŠAMARČINU! Ukrajinci će zbog ovoga da puknu od muke
25. 07. 2025. u 07:49 >> 12:32
KOMPLIKUJE SE: Partizanu ništa jasnije na koga ide u trećem kolu Lige konferencija
24. 07. 2025. u 22:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)