POGBI ISTIČE SUSPENZIJA! Francuz konačno može da igra fudbal - uskoro na terenu sa Mesijem?
Nekadašnji jedan od najboljih fudbalera Francuske, Pol Pogba, ponovo će moći da igra fudbal nakon osamnaestomesečne pauze.
Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco
Pol Pogba, suspenzija u trajanju od 18 meseci zbog dopinga ističe u utorak, veoma je blizu potpisivanja ugovora sa Interom iz Majamija, javlja radio "Monte Karlo".
Svetski šampion sa Francuskom iz 2018. godine raskinuo je ugovor sa Juventusom prošlog oktobra, a od jeseni prošle godine živi sa porodicom na Floridi i blizu je angažmana u MLS ligi.
Poslednji zvanični meč je odigrao 3. septembra 2023. godine.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)