POLETANOVIĆ - POLETEO U INOSTRANSTVO: Fudbaleri Vojvodine ostali bez nekadašnjeg kapitena
MARKO Poletanović (31), veznjak Vojvodine, posle osam meseci provedenih u matičnom klubu, odlučio je da karijeru nastavi u Poljskoj, u dresu Visle u Krakovu.
FK Vojvodina
Kao dete Vojvodine, prošao je sve mlađe kategorije a za prvi tim nastupao od 2011. do 2015. godine, kada je prešao u belgijski Gent.
Zatim je u Poljskoj nastupao za Jagjeloniju, Rakov, Vislu Krakov i Zaglebje iz Lubina a Vojvodinu se vratio letos, od kada je odigrao 20 utakmica.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)