"MNOGO PUTA SAM SE ŽALIO NA KALENDAR": Trener Real Madrida frustriran raspredom utakmica
Trener fudbalera Real Madrida Karlo Anćeloti pred nedelju utakmicu sa Las Palmasom rekao je da je frustriran raspredom utakmica.
Foto: EPA
Manje od 72 časa nakon što je završen meč Kupa Kralja protiv Selte Vigo, Real Madrid će se vratiti na teren i to protiv Las Palmasa, što je njihov prvi meč La Lige 2025.godine na „Santijago Bernabeu“.
- Nisu se svi oporavili. Smanjili smo intenzitet na današnjem treningu, bavili smo se uglavnom samo taktikom. Mnogo puta sam se žalio na kalendar. Duga problematična stvar je termin igranja. Utakmica u 21:30 – mogu da razumem u avgustu, ne u januaru - rekao je Anćeloti.
S obzirom na brzi preokret između mečeva Selte i Las Palmasa, Anćeloti bi mogao da napravi značajne promene. Jedan igrač koji bi mogao da nastupi je David Alaba, posle pauze od 13 meseci.
- Alaba je dobro. Juče je odigrao 40 minuta. Nedostaje mu ritam, ali koleno je dobro. Biće u timu i mogao bi da ima minute. Ne može da počne utakmicu, ali dobiće određenu minutažu - rekao je Anćeloti.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
TAKO BLIZU SENZACIJE! Miomir Kecmanović pao nakon velike drame u pet setova
18. 01. 2025. u 14:48
DOMINACIJA KARLIKA DžONSA: Košarkaš Partizana dobio prestižno priznanje
18. 01. 2025. u 14:57
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)