JUNAJTED ČUVA ŠTOPERA: Hari Megvajer produžio ugovor sa "crvenim đavolima"
ENGLESKI fudbaler Hari Megvajer produžio je ugovor sa Mančester junajtedom do juna 2026. godine, izjavio je danas menadžer kluba sa "Old traforda" Ruben Amorim.
FOTO: Tanjug/AP
Ovaj 31-godišnjak je imao ugovor sa "crvenim đavolima" do juna ove godine. On je u Junajted stigao 2019. godine iz Lestera, a odigrao je 222 utakmice i postigao je 12 golova za ekipu iz Mančestera.
Megvajer je pre Mančester junajteda i Lestera igrao za Vigan, Hal i Šefild junajted. Za reprezentaciju Engleske nastupio je na 64 meča i sedam puta se upisao u listu strelaca.
Izabranici Rubena Amorima će u nedelju gostovati Liverpulu u utakmici 20. kola engleske Premijer lige.
(Tanjug)
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
ŠTOPER ZVEZDE NA CENI: Tri kluba iz Premijer lige pokazala intersovanje za Nasera Đigu
03. 01. 2025. u 17:12
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
GORAN IVANIŠEVIĆ "SAHRANIO" NOVAKA! Đoković nije psihički najjači, niti ima najbolji ritern! (VIDEO)
Najnovije vesti iz tenisa tiču Gorana Ivaniševića. Novak Đoković je bio jedna od tema kojom se bavio Hrvat, bivši Noletov trener.
30. 03. 2026. u 13:20
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)