ŠTA ĆE TATA REĆI? Sin Dejvida Bekama napustio fudbal! Baviće se poslom kojim se češće bave žene
Ovome se niko nije nadao, sve je iznenadio, pogotovo što je još neko vreme mogao da se bavi fudbalom.
Foto: Profimedia
Engleski fudbaler Dejvid Bekam iako je imao veliku fudbalsku karijeru, uvek je imao i epitet "zavodnika". Zbog svog prepoznatljivog stila oblačenja i privlačnog izgleda, bio je na često na modnim pistama.
Godinama kasnije, njegov sin, Romeo Bekam je krenuo očevim stopama, ali je ipak rešio da odustane od fudbala i posveti se modi.
- Voleo je vreme koje je provedo u Brentfordu, ali će se sada usmeriti na modu. To je ustari njegova velika strast. Nedavno je potpisao ugovor sa vrhunskim modnim agentom u Parizu i namerava da radi sa velikim brendovima - kako piše portal "San".
Romeo nije stranac u svetu mode, jer je glumio u "Barberi kampanji" kada je imao samo dve godine i vidi se kako kako ima osećaj za stil kad se zatekne na modnim događajima.
Ovo nije prvi put, već se povukao iz fudbala nakon što ga je Arsenal pustio 2015. godine, kako piše portal "Marka"
Romeo Bekam je prošao školu Intera iz Majamija, kluba u kome njegov otac imo velikog udela. A zatim je profesionalnu karijeru započeo u engleskom Brentfordu.
I pored toga što mu je klub ponudio produžetak saradnje, Romeo je odbio kako bi promenio profesiju.
BONUS VIDEO A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)