PARTIZAN SUTRA (20.00) DOČEKUJE LUGANO U PRVOM MEČU 3. KOLA KVALIFIKACIJA ZA LIGU EVROPE: Lakše uz navijače

VREME je za popravni. Za slabo izdanje u dvomeču sa Dinamom iz Kijeva, fudbaleri Partizana imaju priliku da se iskupe pred svojim navijačima već sutra uveče (20.00) protiv Lugana u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

ПАРТИЗАН СУТРА (20.00) ДОЧЕКУЈЕ ЛУГАНО У ПРВОМ МЕЧУ 3. КОЛА КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: Лакше уз навијаче

FOTO: FK Partizan

Nije isto igrati pred sablasno praznim tribinama, na šta je "valjak" bio prinuđen u revanšu sa Ukrajincima zbog kazne, tako da se očekuje da će pristalice crno-belih pomoći svojim ljubimcima da protiv Švajcaraca ostvare što povoljniji rezultat pred odlazak na uzvratni meč.

- Uveliko se spremamo za ekipu Lugana koja je veoma kvalitetna. Mnogo nam je začila podrška sa tribina u prvenstvenom trijumfu protiv Železničara iz Pančeva i zahvaljujemo se svima koji su bili uz nas. Znamo koliko nam navijači znače i zato bismo voleli da dođu suta, napune stadion i podrže nas u utakmici koja neće biti nimalo laka. Znamo da je uz njih sve moguće - istakao je kapiten Partizana Svetozar Marković, jedan od strelaca u trijumfu nad Pančevcima.

Da je Lugano kvalitetna ekipa, pokazao je u prethodnom dvomeču kada je dobro namučio turski Fenerbahče.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

OTP Junior kartica menja narativ porodičnog razgovora o novcu