MODRIĆ OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA, PA DONEO VAŽNU ODLUKU: Poznato gde Hrvat nastavlja karijeru
LUKA Modrić osvojio je ove subote šesti put Ligu šampiona i doneo je odluku o nastavku karijere.
FOTO: Tanjug/AP
Hrvatski fudbaler je odlučio da nastavi da nosi dres Real Madrida sa kojim je dogovorio produženje saradnje, preneo je poznati novinar Fabrisio Romano.
Ugovor će biti potpisan naredne nedelje, a iskusnom vezisti će sledeća sezona biti 12. koju igra u "kraljevskom klubu".
Ovom 38-godišnjaku novac nije prioritet što je pokazao time što je odbio dve unosnije ponude da promeni sredinu.
Podsetimo, Modrić je u finalu Lige šampiona protiv Borusije Dortmund (2:0) u igru ušao u 85. minutu kada je zamenio Tonija Krosa.
Hrvat je ove sezone u Primeri odigrao 32 utakmica i ostvario je učinak od dva gola i šest asistencija.
BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu
Preporučujemo
KRAJ BAJKE OLGE DANILOVIĆ U PARIZU: Srpkinja izgubila u osmini finala Rolan Garosa
02. 06. 2024. u 12:29
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)