SKANDAL U NOVOM PAZARU: Navijači razvili transaprent o "genocidu", meč odmah prekinut

Александар Илић
Aleksandar Ilić

24. 05. 2024. u 18:52

Radnički iz Niša gostovao je u poslednjem kolu plej-auta ekipi Novog Pazara, a nakon 13. minuta igre Adem Ljajić je doneo vođstvo domaćinu, a nakon toga usledio je prekid!

СКАНДАЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Навијачи развили трансапрент о геноциду, меч одмах прекинут

Stadion Novog Pazara foto: FK Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara postigli su gol u 13. minutu, da bi domaći navijači potom razvili transparent "Srebrenica - Genocid".

Posle nekoliko minuta pauze i odbijanja Pazaraca da ga uklone sudija Jovan Šegrt povukao je ekipe sa terena!

Pauza je trajala oko 20 minuta, transparent je tek tada uklonjen i stvorili su se uslovi da Šegrt ponovo izvede igrače na igralište.

Predah je više prijao igračima Radničkog: odmah nakon povratka Vanja Ilić je poravnao rezultat na 1:1.

BONUS VIDEO: SPEKTAKL U NOVOM PAZARU: Predstavljen Adem Ljajić