KAKVA MAJSTORIJA: Golman postigao neverovatan gol (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

01. 04. 2024. u 19:18

UTAKMICU 26. kola poljskog prvenstva Pušča - Radomijak obeležio je golman gostujuće ekipe Gabrijel Kobilak, a o onome što je uradio dugo će se pričati.

КАКВА МАЈСТОРИЈА: Голман постигао невероватан гол (ВИДЕО)

Naime, on je u 66. minutu postigao gol sa svoje polovine i na taj način doneo bod svojoj ekipi. Ispucao je loptu, ona je odskočila i preletela čuvara mreže domaćin Olivera Ziča.

Njegov pogodak još više dobija na značaju ako se zna da je samo tri minuta pre pogotka Radomijak ostao sa igračem manje zbog crvenog kartona koji je dobio Vagner.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a Pušča je ostala u zoni ispadanja sa 25 bodova, dok je rival na 11. mestu sa 32.

BONUS VIDEO: BLICKRIG ZVEZDE: Hvang duplirao prednost crveno-belih u Ivanjici