OTKRIVENO KO JE PLATIO KAUCIJU ZA DANIJA ALVESA: Ni Nejmar, ni Depaj, već...

ŠPANSKA novinarka Marisa Martin Blaskez otkrila je da je neimenovani brazilski magazin uplatio milion evra za kauciju kako bi Dani Alves bio pušten na slobodu.

ОТКРИВЕНО КО ЈЕ ПЛАТИО КАУЦИЈУ ЗА ДАНИЈА АЛВЕСА: Ни Нејмар, ни Депај, већ...

FOTO: Tanjug/AP

Jedan od najtrofejnijih brazilskih fudbalera je u februaru osuđen na četiri i po godine zatvora zbog silovanja devojke u jednom noćnom klubu, a sada je na videlo isplivalo da kauciju nisu platili ni Nejmar, ni Memfis Depaj kako se prvobitno pisalo, već brazilski magazin.

Razlog leži u činjenici da će oni zauzvrat dobiti intervju sa Alvesom u kojem će učestvovati i njegova bivša supruga Žoana Sanz.

- Magazin koji je popularan u Brazilu radi velike priče o važnim ljudima u državi, ali i svetu. Postoji čitav niz zahteva koji moraju biti ispunjeni - objasnila je Marisa Martin Blaskez.

Alves je u zatvoru bio od januara 2023. U startu je negirao sve optužbe, da bi kasnije u više navrata menjao iskaze.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti

UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti

Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.

02. 06. 2026. u 20:42

Komentari (0)

DANI POLJA ŠEĆERNE REPE: Sunoko okupio proizvođače