SERHIO RAMOS REŽIRAO POBEDU SEVILJE: Hetafe poražen minimalnim rezultatom

30. 03. 2024. u 17:10

Fudbaleri Sevilje su savladali ekipu Hetafe u gostima rezultatom 1:0, u okviru 30. kola LaLige.

СЕРХИО РАМОС РЕЖИРАО ПОБЕДУ СЕВИЉЕ: Хетафе поражен минималним резултатом

Sevilja je do pobede došla u prvom poluvremenu, a jedini pogodak je postigao Serhio Ramos.

Hetafe se nalazi na 10. mestu španskog šampionata sa 38 bodova, dok je Sevilja na 14. poziciji sa 31 bodom.

Gosti su uspeli već u petom minutu da dođu do prednosti, a u strelce se upisao Ramos, koji je pogodio za 1:0.

Mogao je nekadašnji reprezentativac Španije da postigne i drugi pogodak u 45. minutu. To je i uradio, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Hetafe je bio bolji rival u drugom poluvremenu, napadali su domaći fudbaleri, ali nisu uspevali da dođu do pogotka.

Sa druge strane, Sevilja nije uputila ni jedan šut u okvir gola.

Ipak, gosti su uspeli da sačuvaju prednost iz prvog dela igre i dođu do sva tri boda.

Sevilja u nastavku takmičenja gostuje Las Palmasu, dok Hetafe ide na duel sa Rajo Valjekanom.

BONUS VIDEO MAJSTORIJE ZVEZDINE "DESETKE": Gol kojim je Aleksandar Katai doneo 5:0 protiv Radničkog