JAVOR SLAVIO U PANČEVU: Stjuart obezbedio pobedu

17. 03. 2024. u 20:42

Fudbaleri Javora pobedili su u Pančevu ekipu Železničara rezultatom 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije.

ЈАВОР СЛАВИО У ПАНЧЕВУ: Стјуарт обезбедио победу

Jedini gol na utakmici postigao je Trivante Stjuart u 60. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 88. minutu isključen Radivoj Bosić.

Javor se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli Superliga Srbije sa 28 bodova, dok je Železničar pretposlednji, 15. sa 22 poena.

Fudbaleri Železničara će u narednom kolu gostovati IMT-u, dok će Javor u Ivanjici dočekati Crvenu zvezdu.

Mladost i Partizan igrali su ranije danas nerešeno, 1:1, dok je Crvena zvezda u Beogradu savladala kragujevački Radnički 5:0.

Poslednji meč 26. kola Superliga Srbije biće odigran večeras od 20 sati u Kruševcu, a sastaće se Napredak i niški Radnički.

U subotu su odigrana četiri meča 26. kola Superlige Srbije, a postignuti su sledeći rezultati:

Radnik - IMT 0:1,

Voždovac - Čukarički 1:1,

Spartak - TSC 2:4

Vojvodina - Novi Pazar 1:0

Bonus video BURAN UVOD U BERNU: "Prepucavanje" navijača Jang bojsa i Crvene zvezde