JOŠ JEDAN KIKS: Pari Sen Žermen u ozbiljnoj krizi?

10. 03. 2024. u 15:21

Fudbaleri Pari sen žermena remizirali su sa ekipom Remsa 2:2 na svom stadionu u okviru 25. kola francuske Lige 1.

ЈОШ ЈЕДАН КИКС: Пари Сен Жермен у озбиљној кризи?

Ponovo Luis Enrike nije uvrstio u sastav Kilijana Mbape, i ponovo su "sveci" odigrali lošiju partiju. Gosti su poveli preko Maršala Muncija u 17. minutu. Domaći su do izjednačenja stigli zahvaljujući Junisu Abdelhamidu koji je nespretno reagovao pred svojim čuvarom mreže i postigao autogol. Već posle dva minuta Parižani su prekrenuli zahvaljujući Gonselu Ramosu, da bi u smiraj prvog poluvrmena Umaru Diakite izjednačio i time postavio i konačan rezultat.

U drugom delu utakmice aktuelni šampion Francuske je pokušao da dođe do pogtka, ali nisu uspeli u tome. Nije im pomglo ni što su u 73. minutu u igru ušli Mbape i Usman Dembele.

Pari sen žermen je idalje prvi na tabeli sa 56 bodova, dok je Rems deveti sa 35.

BONUS VIDEO: PREOKRET: Gol kojim je Partizan poveo protiv Crvene zvezde u 172. večitom derbiju