SRBIN DEBITOVAO I ODMAH DAO GOL: Supertalentovani Simić postigao pogodak za Milan (VIDEO)
Srpski fudbaler Jan-Karlo Simić (18) debitovao je za prvi tim Milana i odmah po ulasku u igru postigao prvenac za "rosonere".
FOTO: Tanjug/AP
Pobega se povredio a u 24. minutu ga je zamenio Srbin, koji je na debiju za Milan u samoj završnici prvog poluvremena postigao pogodak.
Podsetimo, Simić je rođen u Nemačkoj, ali je nedavno odlučio da igra za mlađe selekcije Srbije.
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Preporučujemo
DONČIĆ ODUŠEVIO BALKANCE: Pogledajte hit poruku na majici zvezde Dalasa (FOTO)
17. 12. 2023. u 11:28
BOGDANOV LETEĆI DECEMBAR: Srpski as u pobedi Atlante nastavio niz sjajnih partija
16. 12. 2023. u 21:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OBALA SLONOVAČE NIJE MAČJI KAŠALj: Dešan odmara evropske prvake u jednoj od poslednjih provera pred start Mundijala
FRANCUSKA započinje završne pripreme za Svetsko prvenstvo u četvrtak uveče, kada će na stadionu „Božuar” u Nantu ugostiti selekciju Obale Slonovače.
04. 06. 2026. u 10:28
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)