''IGRAMO PROTIV NAJVEĆEG KLUBA SA OVIH PROSTORA'' Bek TSC-a pred gostovanje Partizanu
Fudbaler TSC-a Nemanja Petrović u subotu gostuje sa ekipom iz Bačke Topole na stadionu Partizana, a ovaj meč za njega ima poseban značaj pošto je proveo u crno-belom dresu osam godina.
FOTO: EPA
Očekivanja pred meč u Humskoj u okviru 15. kola otuda je i počeo sledećim rečima:
- Igramo, za mene, protiv najvećeg kluba na ovim prostorima, individualno to mislim.
O Partizanu je imao samo reči hvale, veliča rezultate crno-belih, ali sve to gleda kao veliki motiv da pobedi bivši klub u subotu.
- Trenutno su najbolja ekipa u našem prvenstvu što i rezultati pokazuju. Od tih 14 utakmica mi smo odigrali sa njima nerešeno, oni imaju 13 uzastopnih pobeda, plus Kup, to je 14. Svakako, to nije lako napraviti, tako da su u jako dobroj formi što je, iskreno, motivacija više za nas. Inače smo motivisani, ali mislim da ćemo biti još motivisaniji, jer igramo na njhivom stadionu, i mislim da će biti prava fudbalska atmosfera i da će biti dobra utakmica - kaže Petrović.
Petrović je dres Partizana nosio od 2008. do 2016. godine, prošao je staž od juniora do seniora u crno-belom dresu.
Utakmice između Partizana i TSC-a je na programu u subotu sa početkom od 18 časova i 30 minuta.
BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)