RONALDO NASTAVLJA DA POMERA GRANICE: Zaista neverovatne brojke fudbalske legende
Kristijano Ronaldo obeležio je još jedno, 8. kolo saudijske Pro lige u kojem je postigao 848. gol i zabeležio 275. asistenciju u nezaboravnoj karijeri. Na kraju: Al Tai – Al Nasr 1:2 (0:1).
FOTO: Tanjug/AP
U međuvremenu, „desetka“ domaćih Virdžil Misiđan izveo je fantastičnu kontru sa asistentnom Abdulrahmanom Mohammedom Al Hartijem, istrčao sam pred Navafa Al Akidija i savladao ga za izjednačenje u 79. minutu, piše Sport Klub.
Ne i za osvojen bod u duelu sa jednim od favorita za titulu, zahvaljući situaciji iz 87. minuta kada je lopta posle nepreciznog udarca Seka Fofane glavom pogodila u ruku jednog od defanzivaca domaćih, a VAR soba sugerisala sudiji Metjuu Kongeru s Novog Zelanda da ima elemenata za najstrožu kaznu.
Konger je prihvatio sugestiju, pokazao na „kreč“, a 38-godišnjem Portugalcu nije trebalo reći dva puta – pogodio je i vratio Al Nasr na treće mesto tabele iza vodeći Al-Itihada i Al-Tavona.
Kristijano Ronaldo na gostovanju Al Taiju spasio je Al Nasr golom sa penala u 87. minutu za pobedu od 2:1.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FRANUCUZI U STILU OTVARAJU NOKAUT FAZU: Šveđani nemaju potreban kvalitet da se nose sa "trikolorima"
FRANCUSKA započinje nokaut fazu Svetskog prvenstva 2026 duelom protiv Švedske na "Metlajf stadionu" (23.00), gde će biti odigrano i veliko finale šampionata. "Trikolori" su grupnu fazu završili sa maksimalnim učinkom i opravdali ulogu jednog od glavnih favorita za osvajanje titule, dok su Šveđani do šesnaestine finala stigli kao jedna od osam najboljih trećeplasiranih selekcija.
30. 06. 2026. u 06:30
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)