TEK POČELA SEZONA, A VEĆ SMENA! Superligaš rešio da otpusti trenera posle četiri meča prvenstva Srbije u fudbalu

Дарко Николић
Darko Nikolić

22. 08. 2023. u 20:35

Fudbalski klub Novi Pazar saopštio je večeras da je sporazumno raskinuo saradnju sa dosadašnjim šefom stručnog štaba Draganom Aničićem.

ТЕК ПОЧЕЛА СЕЗОНА, А ВЕЋ СМЕНА! Суперлигаш решио да отпусти тренера после четири меча првенства Србије у фудбалу

FOTO: A. Ilić

U saopštenju se navodi da je Novi Pazar zahvalio Aničiću na saradnji i poželeo mu puno sreće i uspeha u nastavku karijere.

"Klub će večeras saopštiti ime novog šefa stručnog štaba", naveo je Novi Pazar na društvenim mrežama.


Aničić (52) je preuzeo Novi Pazar u junu, a imao je ugovor sa ovim klubom do kraja sezone. 
Novi Pazar se trenutno nalazi na 11. mestu na tabeli Superlige Srbije sa četiri boda iz četiri utakmice.
 

Bonus video: Navijači Olimpijakosa i Zvezde zajedno skandirali "Kosovo je Srbija"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

CECA ME ZVALA DA ŽIVIM KOD NJE: Slađa Alegro završila na ulici, kuća stradala u poplavi