ZAMENA STIGLA EKSPRESNO: Čukarički ima novog trenera
Nakon što se Čukarički sporazumno rastao sa Dušanom Kerkezom, klub sa Banovog brda je imenovao novog trenera.
FOTO: M. Vukadinović
U pitanju je nekadašnji kapiten ovog tima Igor Matić.
Matić je bio igrač Čukaričkog u periodu od 2012. do 2017. godine. U tom periodu belo-crni su ostvarivali sjajne uspehe, između ostalog osvojili su Kup Srbije, a tu generaciju kao kapiten predvodio je upravo Matić.
Od marta 2021. godine Igor Matić je bio na funkciji koordinatora instruktorske službe Fudbalskog saveza Srbije, a sada je vreme za novi izazov.
TOTAL FUDBAL NA "ALIJANC ARENI": Bajern ima napadački arsenal potreban za preokret, ali PSŽ zna kako da iskoristi defanzivne mane Bavaraca
OSAM dana nakon nezaboravnog spektakla u Parizu, Bajern Minhen i Pariz Sen Žermen ponovo ukrštaju koplja, ovoga puta na "Alijanc areni" (21.00), u revanšu polufinala Lige šampiona koji obećava još jednu noć za pamćenje.
06. 05. 2026. u 07:00
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)