PROTIV FRANCUZA NEMA PROBLEMA: Karlos Alkaraz ''počistio'' Milera za plasman u treće kolo Vimbldona
Prvi reket sveta, Karlos Alkaraz, slavio je u drugom kolu Vimbldona protiv Aleksandra Milera sa 3:0 (6:4, 7:6, 6:3).
FOTO: Tanjug/AP
Popularni ''Karlitos'' je posle dva sata i 35 minuta slavio protiv 84. tenisera sveta i obezbedio treće kolo grend slema u Londonu.
On je manje više rutinski dobio francuza, malih problema je imao tokom drugog seta kada je pružio znatno veći otpor nego u prvom i trećem setu, stigao je do taj-brejka, međutim Španac je podigao nivo igre i poprilično lako ga rešio u svoju korist sa 7:2.
Naredni Alkarasov protivnik biće pobednik duela Đari – Kabler.
BONUS VIDEO: DRAMA NA VIMBLDONU: Klimatski aktivisti dva puta prekidali meč
Preporučujemo
MEDVEDEV ODBIO DA IGRA, PA POBEDIO: Rus se plasirao u treće kolo Vimbldona
07. 07. 2023. u 16:07
ČUDO IZ SRBIJE: Dvostruka šampionka Vimbldona čeka Nataliju Stevanović
07. 07. 2023. u 14:07
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)