SRČANI UDAR POKOSIO FUDBALERA: Tragedija tokom meča koju su snimile kamere (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
Loše vesti sa afričkog kontinenta, srčani udar odneo još jedan mladi život!
Foto: Printskrin
Štoper nigerijskog kluba Rasinga iz Abidžana Mustafa Sila je preminuo posle srčanog udara koji je doživeo tokom prvenstvene utakmice.
Mladi fudbaler se tokom meča srušio na teren i prebačen je u bolnicu, gde je preminuo.
- Naš defanzivac Mustafa Sila preminuo je danas tokom susreta RCA - Sol FC. Izdahnuo je na putu do bolnice. On se pridružio timu prošlog septembra i imao je samo 21 godinu - rekla je predsednica Rasinga Logosina Sise.
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)