BRAZIL IMA NOVOG SELEKTORA: Ništa od Gvardiole i Anćelotija, neočekivano ime na klupi Karioka

Nakon mnogo spekulacija, fudbalska reprezentacija Brazila konačno ima novog selektora. Upitanju je domaći stručnjak, Ramon Manezes, koji je postavljen kao privremeno rešenje.

БРАЗИЛ ИМА НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Ништа од Гвардиоле и Анћелотија, неочекивано име на клупи Кариока

FOTO: Tanjug/AP

Fudbalski savez Brazila saopštio je danas da će Menezes voditi jednu od najjačih selekcija sveta sve dok se ne odluči ko će biti pravi naslednik Titea, koji je smenjen posle eliminacije od Hrvatske u četvrtfinalu Mundijala u Kataru.

Ova odluka je zaista čudna, s obzirom da se dosta spekulisalo o Pepu Gvardioli i Karlu Anćelotiju, kao novim selektorima ove reprezentacije.

Manezes je vodio mladu reprezentaciju Brazila do 20 godina i osvojio prvenstvo Južne Amerike prošle godine. Debi na klupi „Karioka“ imaće u prijateljskom meču protiv Maroka.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJBOLjIH POENTERA U NBA: Koga je zasenio Lebron Džejms?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

UKRAJINA U STRAŠNOM PROBLEMU: Zelenski se hitno oglasio