SVET SE SMEJE NESRETNOM UKRAJINCU: Promašaj od tri miliona evra, nikome nije jasno kako je ovo uspeo (VIDEO)

26. 10. 2022. u 11:47

NEVEROVATAN promašaj fudbalera Šahtjora obeležio je duel Seltika i ukrajinskog tima.

СВЕТ СЕ СМЕЈЕ НЕСРЕТНОМ УКРАЈИНЦУ: Промашај од три милиона евра, никоме није јасно како је ово успео (ВИДЕО)

Napadač Šahtjora Danilo Sikan propustio je neverovatnu priliku u 72. minutu, on je bio sam ispred gola škotskog tima, ali je očigledno trema pobedila u ovom duelu.

U 72. minutu, pri rezultatu 1:1, fudbaleri Šahtjora su munjevito krenuli u kontranapad, razliku je napravio najbolji igrač Mihajlo Mudrik koji se oslobodio svojih čuvara i nezaustavljivo krenuo prema golu Seltika.

Uspeo je da je usmeri ka saigraču Sikanu, koji je bio samo nekoliko metara od nebranjene mreže Seltika.

Očigledno je da mu to nije bilo dovoljno, lopta se nezgodno odbila o njegovu nogu i završila pored gola. Nije pomoglo ni to što se u neverici hvatao za glavu.

Zbog promašaja Sikana, Šahtjor nije uzeo 2.900.000 koliko UEFA daje za pobedu u Ligi šampiona.

BONUS VIDEO: Lista 10 najboljih fudbalera