PODVIG ZVEZDINIH OMLADINACA U LIGI ŠAMPIONA: Crveno-beli bili pred porazom, a onda je na scenu stupio novi prvotimac

25. 10. 2022. u 20:21

OMLADINCI FK Crvena zvezda uspeli su da naprave podvig i neporaženi se vrate iz Holandije, pošto su protiv AZ Alkmara odigrali 2:2 u 2. kolu Lige šampiona.

ПОДВИГ ЗВЕЗДИНИХ ОМЛАДИНАЦА У ЛИГИ ШАМПИОНА: Црвено-бели били пред поразом, а онда је на сцену ступио нови првотимац

Ništa nije slutilo da će ovakav ishod biti nakon 90 minuta, jer su domaći nakon prvog poluvremena imali prednost od 2:0.

Ipak, crveno-beli su u druti deo meča ušli rešeni da izbegnu poraz. Posle samo tri minuta igre u nastavku novi prvotimac Zvezde Jovan Mijatović je smanjio rezultat.

Isti igrač se u 83. minutu našao u ulozi asistenta, a strelac je bio Aleksej Vukičević. Priliku da gostima donese veliki preokret imao je Stefan Miladinović, ali njegov pokušaj završio je malo pored stative.

Revanš meč ovih rivala igra se 1. novembra u Beogradu, a Zvezda bi se u slučaju pobede plasirala u elitno takmičenje omladinaca.

BONUS VIDEO: KAKVA DRAMA U NIŠU: Aleksandar Pešić u 97. minutu doneo veliki trijumf Zvezdi protiv Radničkog